Startovné

Třída EASY

Třída EASY zůstane součástí MČR v OFFROAD TRIALu i v roce 2018. Proběhnou v ní ale změny. Přibude kategorie, SPECIALy se víc přiblíží mistrovské třídě HARD atd.:

1. - HANDICAPY se ruší a to ve všech kategoriích a na všech závodech včetně Pístovských mokřadů

2. - kategorie SPECIAL se rozdělí na kategorie SPECIAL a SPECIAL EXTRA

3. - kategorie HOBBY a ELITE budou pouze pro auta s RZ (registračními značkami), která přijedou po ose

4. - kategorie SPECIAL a SPECIAL EXTRA budou pouze pro auta bez RZ

5. - kategorie HOBBY a ELITE budou jezdit dál podle pravidel Pístovských mokřadů více ZDE: http://pistovskemokrady.cz/info-offroad ... ni-posadky (posádky budou moci vynechávat branky, aby si auto nepoškodili a dojeli v klidu domů)

6. - kategorie SPECIAL a SPECIAL EXTRA začnou jezdit podle pravidel MČR více ZDE: http://offroadtrial.cz/docs/pravidla_20 ... a_2016.pdf (první krok přiblížení k třídě HARD)

7. - kategorie HOBBY a ELITE budou mít samostatné sekce

8. - kategorie SPECIAL a SPECIAL EXTRA budou mít sekce společné s třídou HARD (dřívější systém OPEN a OPEN SPECIAL)

10. - VÝSLEDKY kategorie SPECIAL a SPECIAL EXTRA se budou nově počítat podle systému v MČR (trestné body se sčítají)

11. - HELMY a PÁSY jsou povinné ve všech kategoriích (DĚLÁTE TO PRO SEBE!)

12. - OCHRANNÉ RÁMY jsou povinné pouze v kategoriích SPECIAL a SPECIAL EXTRA (Pokud ho ještě nemáte, budete mít na jeho vytvoření čas. Do letních práznin a u nováčků budeme benevoletnější a nebudeme je vyžadovat striktně. ALE UVĚDOMTE SI, ŽE JDE O VAŠÍ BEZPEČNOST!)

Při výrobě rámu doporučujeme stavět podle pravidel MČR: http://offroadtrial.cz/docs/pravidla_20 ... avidla.pdf Je to z praxe vyzkoušené a navíc ho nebudete muset při přechodu do třídy HARD předělávat. Rádi se stavbou nejen rámu poradíme. 13. - DOPROVODNÉ SOUTĚŽE jako RZta, výjezd apod. zůstávají ve všech kategoriích. Buď budou vyhlášeny samostatně nebo bude systém započítávání do výsledků řešen operativně.

STARTOVNÉ

HOBBY a ELITE

- při platbě dopředu: 490,-

- při platbě na místě: 690,-

SPECIAL a SPECIAL EXTRA

- při platbě dopředu: 790,-

- při platbě na místě: 990,-

Třída HARD

Kategorie, pravidla a další zůstává dle dosavadního systému.

STARTOVNÉ

Startovné třídy HARD zůstává na částce 2.000,-/závod. Zavádíme ale pár novinek. Například nový účastník mistrovských kategorií bude mít startovné za polovinu, stejně tak jako věrní závodníci.

Ve všech případech pak sleva platí v případě absolvování alespoň 75% závodů sezóny. Slevu je možné uplatnit na konci sezóny po posledním závodě. Slevy se nesčítají – platí vždy ta vyšší. Slevy nelze převézt na jinou posádku.

I letos jsme se rozhodli ponechat tzv. DOJEZDOVOU SLEVU - vzhledem k tomu, že to má jedna posádka na závodiště 50km a druhá 450km, rozhodli jsme se závodníkům tyto rozdíly částečně kompenzovat. Posádka dostane slevu na startovném 1,-Kč/km - vzdálenost se bude měřit nejkratší možnou trasou od trvalého bydliště závodníka – řidiče na závodiště. Tuto slevu je možné uplatnit už při placení startovného jednotlivého závodu a nesouvisí s předcházejícími slevami. Platí pouze pro obyvatele České republiky.

Naši partneři:
Datum: 19.03.2019 Příští závod: Vyhlášení mistrů 17.11.2018 Hotel Rytířsko